10-12 juuni teostas ParimPidu.ee meeskond meie jaoks läbi aegade kõige suurema tehnilise teeninduse. Nimelt võimendasime Eesti Esimest Naistetantsupidu, kus kasutasime kokku 63 kõlarit, üle 3km kaabeldust, tantsutasime üle 3200 tantsijat ning pakkusime muusikalist elamust üle 4000-le publikule. Peatselt ka galerii selle mammut-ürituse kohta.

16.06.2011

Veebruari-märtsii-aprilli sooduskampaania!!! Rentides meilt tehnikat 50-100 eurot, rakendub soodustus 10%, rentidest tehnikat 100-150 eurot, rakendub soodustus 15% ning rentides tehnikat üle 150 euro, rakendub soodustus 20%. Kiirustage, kes hilja, see ilma.

18.02.2011

Alates 11. oktoobrist 2010 on ParimPidu.ee American DJ kaubamärgi ametlik esindaja Eestis. Pakume müügiks kvaliteetset helitehnikat ning fantastiliselt head valgustehnikat. Lähiajal põhjalikum informatsioon koos hindadega.

02.12.2010

Oled juba hääletanud!

Kuidas leidsite meie kodulehe?

Lingi kaudu teisel veebilehel
Kasutasin otsingumootorit
Foorumisse tehtud postituse abil


ParimPidu.ee
Omame kogemust meelelahutusvaldkonnas alates 1998. aastast ning selle aja jooksul oleme osalenud üle 1000 erineva peo/ürituse läbiviimisel. ParimPidu.ee meeskond pakub rendiks ja müügiks professionaalset heli- ja valgustehnikat ning aitab erinevate pidude/ürituste (avalikud sise- ja välisüritused, suvepäevad, jõulupeod, kliendipäevad, sünnipäevad, aktused, laagrid jne) korraldusel alates kontseptsiooni väljatöötamisest kuni õnnestunud läbiviimiseni (diskorid, bändid, õhtujuhid, turvameeskond, lavad, catering, raadiosaatjate rent jne). Lisaks pakume heli- ja valgustehnika installatsioone kultuurimajadele, rahvamajadele, spordihoonetele, erinevatele seltsidele, MTÜ-dele jne. Oleme võtnud südameasjaks igale kliendile ja Tema soovile läheneda personaalselt ning pakkuda just Talle kõige optimaalsemat lahendust. Loodetavasti leiate meie kodulehelt just Teile vajaliku ning ärge kõhelge meiega kontakteeruda!

Imre Mihhailov
ParimPidu.ee tegevjuht